Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Bierawa

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

17 269 446 zł30 118 m² 573,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy państwu do sprzedaży lub najmu nieruchomość biurowo - produkcyjno - magazynową położoną w Bierawie, 47-240 przy ul. Gliwickiej 8. Nieruchomość położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Dworcowa

Bierawa,opolskie

470 000 zł160 m² 2 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Bezpieczna transakcja tylko z Licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący do remontu Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni 160 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Bierawa,opolskie

200 000 zł2 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2500 m2. Działka znajduje się w miejscowości Bierawa jest usytuowana w cichej i spokojnej lokalizacji wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bierawa

Bierawa,opolskie

555 000 zł140 m² 3 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:996 m²

Korzystna lokalizacja to jeden Z głównych atutów prezentowanej nieruchomości! Dzięki swojemu położeniu nieruchomość otwiera szerokie spektrum możliwości na rynku pracy. Zapewnia szybką.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowy w miejscowości Bierawa. Obecnie nieruchomość wykorzystywana jest jako sklep spożywczy. Powierzchnia całkowita wynosi 80 mkw. z czego sala sprzedaży to 60.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 382 m² 58,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu dużą działkę o powierzchni 34 arów położoną w Bierawie. Działka duża z dojazdem od strony ulicy Ogrodowej oraz Ottona Steiera. Działka prostokątna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Bierawa

Bierawa,opolskie

115 000 zł870 m² 132,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Bierawa. Nieruchomości usytuowane są przy ulicy Ogrodowej, działki.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł50 971 m² 88,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość inwestycyjna z dużymi możliwościami parametry oferty: miasto: bierawa Powierzchnia Działki: 5,0971 ha Forma własności: własność kw mpzp: teren parkingu, obiekty obsługi pojazdów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

79 000 zł601 m² 131,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** Zdecyduj która będzie Twoja *** Jak grzyby po deszczu! Nie jedna, a pięć działek do wyboru. Blisko wszystkich udogodnień, a jednocześnie w sielankowym klimacie tak, otoczenie jest tu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bierawa +3 km

700 000 zł159 m² 4 402,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

[sprzedam] Dom 159 m Kędzierzyn-Koźle (kłodnica-Kąpielisko) | 700 000 zł (do negocjacji). Na sprzedaż zadbany bliźniak z 1999 r. położony w spokojnej, zielonej części Kłodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bierawa +10 km

Działka

Kędzierzyn,Kędzierzyn-Koźle

2 400 000 zł5 674 m² 422,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam działkę budowalną, inwestycyjną składającą się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bierawa +10 km

Działka

Kędzierzyn,Kędzierzyn-Koźle

4 300 000 zł10 804 m² 398 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam działkę budowalną, inwestycyjną składającą się z trzech działek.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bierawa +10 km

1 500 000 zł3 200 m² 468,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam działkę budowalną, inwestycyjną o powierzchni 3200 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bierawa +10 km

360 000 zł180 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 555 m²

Agencja Espero Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Kędzierzyn-Koźle, w dzielnicy Blachownia przy ul. Przyjaźni 1. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bierawa +10 km

155 000 zł1 239 m² 125,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Agencja Espero Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży niewielkiego domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w Kędzierzynie-Koźlu, w dzielnicy Blachownia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bierawa +10 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Dworcowa

Bierawa,opolskie

4 500 000 zł50 971 m² 88,29 zł/m²

 

 

 

Bierawa,opolskie

32 000 000 zł7 000 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:36 000 m²

Wyjątkowa oferta inwestycyjna kompleks biurowo-magazynowy W wysokim standardzie - 7500m2 na 3,6 ha terenu Lokalizacja: bierawa, obok trasy Gliwice - Kędzierzyn Koźle - Opole Prezentujemy unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Bierawa

Bierawa,opolskie

29 900 000 zł7 500 m² 3 986,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Wyjątkowa oferta inwestycyjna kompleks biurowo-magazynowy W wysokim standardzie - 7500m2 na 35 000 m2 (3,5ha) własnej działki. Lokalizacja: bierawa, obok trasy Gliwice - Kędzierzyn Koźle - Opole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala

Bierawa,opolskie

29 000 000 zł7 000 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:36 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Dworcowa

Bierawa,opolskie

6 500 000 zł331 m² 19 637,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:50 971 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Dworcowa

Bierawa,opolskie

6 500 000 zł50 971 m² 127,52 zł/m²

 

 

 

Bierawa,opolskie

259 000 zł188 m² 1 375,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży piętrowy dom wolnostojący po remoncie pomieszczeń na parterze (góra do remontu) w miejscowości Bierawa na działce 600 m 2. Dom połączony jest z drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bierawa

Bierawa,opolskie

259 000 zł188 m² 1 375,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bierawa

Bierawa,opolskie

259 000 zł188 m² 1 375,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bierawa

Bierawa,opolskie

259 000 zł188 m² 1 375,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bierawa

Bierawa,opolskie

259 000 zł188 m² 1 375,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bierawa

Bierawa,opolskie

259 000 zł188 m² 1 375,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bierawa

Bierawa,opolskie

259 000 zł188 m² 1 375,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bierawa

Bierawa,opolskie

259 000 zł188 m² 1 375,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mickiewicza

Bierawa,opolskie

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działki budowlane pod zabudowę mieszkalną w miejscowości Bierawa: działki o powierzchniach: 408/2 - 10 Ar 408/3 - 10 Ar 408/4 - 9 Ar Działki przeznaczone w planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jana Pawła II

Bierawa,opolskie

125 000 zł650 m² 192,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z rozpoczętą budową, aktualnym pozwoleniem na budowę i mediami woda, kanalizacja, prąd. Sprzedaję działkę z projektem domu parterowego z antresolą sypialna ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bierawa

Bierawa,opolskie

259 000 zł188 m² 1 375,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bierawa

Bierawa,opolskie

259 000 zł188 m² 1 375,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bierawa

Bierawa,opolskie

259 000 zł188 m² 1 375,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dworcowa

Bierawa,opolskie

210 000 zł1 893 m² 110,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną położna w Bierawie przy ulicy Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bierawa

Bierawa,opolskie

259 000 zł188 m² 1 375,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży piętrowy dom wolnostojący,po remoncie pomieszczeń na parterze/góra do remontu/w miejscowości Bierawa na działce 600 m2.Dom połączony jest z drugim przyległym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Bierawa

Bierawa,opolskie

375 000 zł7 400 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 74ar zlokalizowanej w Bierawie ( gmina Bierawa, powiat kędzierzyńsko- kozielski, woj. opolskie) pomiędzy drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bierawa

Bierawa,opolskie

375 000 zł7 400 m² 50,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w Bierawie. Działka o pow. 74 arów. Teren znajduje się w dobrze skomunikowanej lokalizacji przy drodze wojewódzkiej nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sienkiewicza

Bierawa,opolskie

150 000 zł55 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nieduży dom położony cichej i urokliwej części Bierawy przy ul. Henryka Sienkiewicza. Dom składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Budynek jest do kapitalnego remontu bądź do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bierawa

Bierawa,opolskie

180 000 zł100 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Bierawie. Parter składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki, natomiast poddasze to dwa pokoje. Dom wymaga remontu. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bierawa

Bierawa,opolskie

1 200 zł65 m² 18,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia - 5 km od Kędzierzyna. Do wynajęcia stylowe, 2 pokojowe mieszkanie niedaleko Kędzierzyna. Mieszkanie o powierzchni 65 m2, salon z kuchnią, sypialnia i łazienka (z.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij